homepage
poslat zprávu na uvedený mail
O firmě

Výrobou dárkových košů a balíčků se zabýváme od roku 1995. Mnoha našim spokojeným zákazníkům jsme již pomohli v situacích, kdy chtěli obdarovat své nejbližší nebo obchodní partnery. Vhodným dárkem byl dárkový koš nebo balíček právě od nás. Pro usnadnění výběru jsme Vám připravili přehled v sekci dárkové koše nebo se nechte inspirovat v sekci fotogalerie.

Dárkové koše i balíčky nabízíme v několika velikostech a rozlišném cenovém rozpětí. Nejmenší koš či balíček je možno pořídit již za 350,- Kč, největší koše, které jsme dodali našim zákazníkům, měly hodnotu cca 10.000,- Kč. Cena koše je závislá na vybraném zboží. Zajišťujeme též objednávky většího množství pro firmy a instituce. Při objednávce nad 1.500,- Kč je rozvoz po Praze zdarma.

Firmám nabízíme dárkové balíčky, které jsou dle ZDP daňově uznatelným nákladem. Reklamní potisk stuh a čela podložky balíčku zajistíme. Podrobné informace jsou v sekci pro firmy.

Našimi klienty v minulosti byly firmy a instituce: .A.S.A., Atlas Copco, Ministerstvo obrany, ČKD, General Bottlers, Gorenje, Halla, Interhotel Olympic, Johnson&Johnson, Leasing ČS, Nora, Philips, Premont, Škofin, T-Service, Tourinvest /hotel Hilton/, Weidmüller.

Věříme, že budete spokojeni s našimi službami a stanete se naším pravidelným zákazníkem.
nahoru